• El. paštasl : info@ivro.lt

  • Telefonas : +370 656 01105

ALIUMINIO KONSTRUKCIJOS


IVRO Jums siūlo aliuminio konstrukcijas iš Belgijos firmos "Reynaers" profilio sistemų.

single image

"Reynaers" profilio sistemos

LANGAI IR DURYS

STIKLO FASADAI

ŽIEMOS SODAI

STUMDOMOS DURYS

TURĖKLAI

single image

CS 59Pa - vidaus durų ir vitrinų sistema

CS 59Pa - vidaus durų ir vitrinų sistema „CS 59Pa“ – plati elegantiškų profilių gama elegantiškiems neizoliuotiems funkcinio stiliaus aliumininėms konstrukcijoms konstruoti už patrauklią kainą. Tai sistema, skirta statybų pramonei, siūlanti platų vienkamerinių...

single image

CS 68 - lauko durų, langų ir vitrinų sstema

CS 68 - lauko durų, langų ir vitrinų sstema CS68 yra trijų kamerų termiškai izoliuota langų/durų/vitrinų sistema. Ši sistema, dėl savo aukštų izoliacinių savybių, be abejonių yra aiškus lyderis langų-durų rinkoje. Naudojant šios sistemos profilius, įmanoma...

single image

CS68-FP - priešgaisrinė durų ir vitrinų sistema

CS68-FP - priešgaisrinė durų ir vitrinų sistema profilių sistema absoliučiai garantuoja atsparumą ugniai iki 60 min. CS68-FP yra testuota sistema, kuri užsitarnavo savo vardą per daugelį metų. Platus profilių asortimentas palengvina priešgaisrinių reikalavimų įgyvendinimą..

single image

CS 77 - lauko durų, langų ir vitrinų sistema

CS 77 - lauko durų, langų ir vitrinų sistema CS 77 izoliuota trijų kamerų sistema langams ir durims, kurioje puikiai dera saugumas ir komfortas. Stiklo pluoštu armuotos poliamido juostelės su briaunuotomis ir/arba įdubusiomis kameromis užtikrina aukšta šilumos izoliacijos...

single image

CS77-BP - neperšaunama langų ir durų sistema

CS77-BP - neperšaunama langų ir durų sistema yra CS77 posistemė, kuri leidžia gaminti neperšaunamo tipo langus ir duris pagal griežčiausius Europos standartus. Rėmas: 128 mm Stiklo storis: iki 53 mm Parametrai: Šiluminės savybės: Uf=1.94 W/m2K, esant specifinėms.

single image

CS 86 High Insulation - ypatingai šilumą sulaikanti lauko durų, langų ir vitrinų sistema

CS 86 High Insulation - ypatingai šilumą sulaikanti lauko durų, langų ir vitrinų sistema CS 86-HI yra daugiakamerinė sistema durims ir langams, kurioje puikiai dera estetiškas dizainas, optimalus stabilumas ir gera šilumos izoliacija. Dėl izoliacinio karkaso juostelių CS 86.

single image

Eco system

Eco system „Eco“ sistema yra tvirta aliuminio sistema, kurioje puikiai dera estetiškas dizainas ir energijos taupymas. Sistemos Uf reikšmė ne didesnė negu 2.25 W/m2K, tad ji atitinka naujausius šilumos izoliacijos reikalavimus.

single image

Stiklo fasadas

CW 50 CW 50 yra fasadų ir stogų sistema, suteikianti neribotas galimybes kurti ir sudaranti sąlygas, kad į pastatą patektų kuo daugiau šviesos. Sistema yra 11 atskirų stilių, kurie iš išorės atrodo vis kitaip.

single image

Žiemos sodai

CR 120 CR 120 yra termiškai izoliuota stogo sistema, sudaryta iš vamzdinių aliuminio profilių, laikančių stiklo, sintetines medžiagas ar kitokias plokštes. CR 120 yra viena iš „Concept system“ grupės sistemų, unikali modulinė aliuminio sandūrų sistema.

single image

Stumdomos durys

CP 45Pa CP 45Pa yra neizoliuota slankioji sistema, sukurta kaip atsakas į naujus estetinius ir saugumo reikalavimus. Funkcionalaus arba delikataus dizaino. Profilių plotis sumažintas kaip įmanoma labiau, kad į pastatą patektų kuo daugiau šviesos.

single image

Turėklai

RB 10 turėklų sistema RB 10 yra aliuminio turėklų sistema, išbandyta visuotinai pripažintuose tyrimų centruose laikantis griežčiausių Europos standartų, todėl užtikrinamas optimalus saugumo lygis. RB 10 sistema siūlo įvairius estetinius stilius: funkcionalų, elipsinį ar softline.